| sabina18 a întrebat:

ce as putea folosi pentru a nu mai avea un par deteriorat?

multumesc mult
Funda

Răspuns Câştigător
| ninaelenadobrev a răspuns:

Pentru varfuri recomand un ulei de exemplu de cocos, argan etc iar pentru radacini uleiul de ricin e genial, foloseste de asemenea un balsam extrem de hranitor si reparator si o data pe saptamana sau o data la doua saptamani o masca hidratanta pentru par

2 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Pai,fa-ti o masca cu ulei de ricin, ulei de masline, un ou si miere, e foarte buna...mai ales uleiul de ricin e bun pentru parul deteriorate sau uleiul de argan

| BogdanDediu a răspuns:

Sampon Head&Shoulders