| Vasilache_Ionut_1999 a întrebat:

am un lemn de paletata de pinpong, ce as putea folosi drept inlocuitor de fete de paleta?
Adica paleta are vreo 7 ani si fetele si deteriorat destul de tare asa ca le-am scos.

3 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

Poti sa iti cumperi una noua, un set e 50 lei, nu e foarte scump.

Si daca nu vrei sa dai bani pe un nou set, poti sa iei o bucata de panza, niste pioneze/cuisoare. Infasori panza peste acel cerc al paletei, dar sa fie neteda, si apoi bati pionezele/cuisoarele in maner.

| Vasilache_Ionut_1999 explică (pentru Dumbi):

Ceva material cauciucat

| Dumbi a răspuns (pentru Vasilache_Ionut_1999):

Merge si cu material cauciucat, dar asta o sa inceteneasca viteza… E un material cauciucat pe paleta normala, dar e unul special.
Fa-o cum vrei happy, eu ti-am doar o idee.