| Laaaaaariiiiiiiii a întrebat:

Ce părere aveţi despre părul deteriorat, ce remedii aş putea folosi, va rog răspundeţi tongue
Fundiţă

Răspuns Câştigător
| oany a răspuns:

Iti spun din propria experienta ..inafara de Gliss pentru par deteriorat(toata gama:sampon, balsam sau masca si balsamul spray pe care nu-l mai clatesti), poti sa folosesti masca naturala cu ulei de masline, galbenus de ou si daca vrei poti sa completezi cu niste vitamina A sau putin lapte! Masca o aplici pe parul putin umed si o ti pe cap cat poti de mult.o ora/doua! Dupa care te speli cu sampon si il aranjezi cum vrei tu! Masca se face o de 2 -3 ori pe luna, in functie de cat de degradat este! Daca ai parul lung, s-ar putea sa fie nevoie de 2 galbenusuri, dar aici te orientezi tu! Si nu uita..gama Gliss te scapa de foarfeca! Bafta multa! O sa vezi ca o sa fi multumita!

| Laaaaaariiiiiiiii explică (pentru oany):

Mersii mult o sa incerc si sper sa fie un remediu vbun

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Blondddddddaaaaaa a răspuns:

Incearca sa folosesti shauma portocaliu. si eu am avut aceeasi problema, dar dupa ce l-am folosit nu am mai avut nimic. ba chiar era matasos si umflat. :*

| ninelus87 a răspuns:

Se poate recupera cu ajutorul seriei ginseng de la tiande.
http://fitocosmetica-tiande.3owl.com/shop/ro/40-seria-ginseng

intebari la 0741502696