| Oniisu a întrebat:

Buna TPU ce avantaje am daca vreau sa devin reprezentant oriflame

4 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Mai bine ar fi sa activezi la o Companie care promoveaza cosmeticele si produsele CERTIFICATE BIO, nu chimicalele care va distrug frumusetea! Poti ajuta multe suflete astfel si iti castigi si stima-respectul celor care folosesc asa ceva! Da-mi id-ul tau in privat si te invat ce sa faci! Succes!

| andreea070 a răspuns (pentru BIOO):

Buna as vrea sh` eu sa vb sa`mi dai mai multe detalii uite id meo toxic_girl_geo

| NicollHellen a răspuns:

aceste oferte cum vi se par? http://ladys-business.blogspot.gr/;)

| Joanna99 a răspuns:

Eu sunt reprezant. daca vrei mai multe detalii zi mi.