| DumiY a întrebat:

Buna tuturor!
Ce parere aveti despre parfumul Infinite Moment de la Avon? Va place cum miroase? Este fresh,dulce, elegant?
Si inca ceva, ce inseamna parfum fara atomizor?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lilli a răspuns:

ATOMIZOR = Aparat pentru pulverizarea fină a unui lichid, folosit la dezinfectare, la vopsit etc.
Mie mi-a placut parfumul, dar i-a placut si iubitului meu...mie mi s-a parut ca e elegant si putin dulce, dar totodata senzual.:p

| DumiY explică (pentru Lilli):

Ms mult pentru raspuns.
Inseamna ca acest parfum http://www.avon-shop.ro/......-6379.html nu are atomizator.
Dar pana la urma cum te poti da cu el?

| Lilli a răspuns (pentru DumiY):

E gen colonie. poti sa-ti torni putin in palma, iar apoi sa te dai pe gat, sau sa stropesti putin direct.happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un miros fin, suav.
Parfumul îl aplici direct cu mâna, nu are acel furtunel înauntru și afară nu are orificiu pentru eliminarea parfumului din sticluță.
Pa, pa.