| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU... ce parere aveti de produsele Kiehl’s si daca ati folosit ce v-a placut mai mult?

Răspuns Câştigător
| Andreeaa26 a răspuns:

Buna! Sunt niste produse f bune! Din punctul meu de vedere au pretul supraestimat dar isi fac treaba binee! Eu am avut ultra facial deep moisturizing balm si mi-a placut mult, dar era destul de "grea" si crema de ochi cu avocado care la fel, e super buna dar o simti pe ten, uleiurile lor sunt geniale, eu personal ti as recomanda brandul!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Din ce am auzit stanga-dreapta mi se par exagerate la pret pentru ce stiu sa faca, adica cred ca poti gasi produse si mai ieftine care sa faca cam acelasi lucru.