| MissD a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Infinity? Ati folosit?

7 răspunsuri:
| cyufulyky a răspuns:

Da sunt destul de bune eu am un rimel si un corector de ochi si sunt multumita de ele dar tot renumitele produse de avon sunt cele mai bune parerea meahappy

| samaniela a răspuns:

Produsele Infinity sunt foarte bune ele sunt importate din multe tari si au o gama larga de modele si marci: cosmetice, bijuterii, haine, genti si curele, produse pentru locuinta etc. Pentru detalii suplimentare scrie-mi pe adresa smlaniela@yahoo.com

| kanibala a răspuns:

...nu stiu ce sa zic
straight faceacceptabile

| mhann a răspuns:

4x4? sigur happy

| ana75 a răspuns:

Calitatea este pe masura preturilor

| fufumicutza a răspuns:

Sunt cele mai bune eu sunt reprezentata.straight face si sunt multumita:X:X:ff tare d produse:X:X...

| symona106 a răspuns:

Mda sunt acceptabile... dar tot pe locul unu raman produsele Avon...