| mariucaaa28 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la kallos? As vrea o masca de par si nu stiu daca sa ma incred...a folosit cineva?

7 răspunsuri:
| Dayuuum a răspuns:

Eu am un spray de par anti ardere pentru placa de par. Este destul de bun. Eu spun sa iti iei. Nu cred ca o sa ti-l strice happy

| Mexx99 a răspuns:

Buna.Avand in vedere pretul ( mi-am cumparat o masca si a fost 8 lei) e destul de buna.Pentru parul meu, balsamul Kallos face minuni, il lasa moale love struck! Zic sa incerci, nu ai nimic de pierdut :*!

| lau90 a răspuns:

Am incercat masca de par cu extract de lapte, masca de par carota si masca placenta si am fost multumita de ele, mai ales de cea cu lapte, stiu ca imi placea foarte mult si lasa parul moale, fin si descurcat happy.

| mariucaaa28 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri happy

| Teddy10 a răspuns:

Am folosit si eu masti de par de la Kallos si sunt multumita de ele, insa am cumparat si un balsam leave-in si nu mi-a placut deloc.
Mastile de par ti le recomand, merita sa le cumperi. Au si un pret foarte bun.

| Costin-Pelladi_Montana_1988 a răspuns:

Eu am folosit masca de par. Pt mine a fost ok. Samponul insa nu mi-a placut deloc.

| Puzzle00 a răspuns:

Eu folosesc `Placenta pentru par` de la Kallos sunt foarte multumita de ea, imi lasa parul stralucitor, usor de pieptanat, moale. O poti incerca si tu nu ai nimic de pierdut.