| Bubuletz a întrebat:

Ce parere aveti despre pierce in buza de jos? http://4.bp.blogspot.com/......ivjern.jpg Vreau sa imi pun si unul dar nu stiu daca o sa imi stea bine pentru ca am buzele mici. Nu sunt minuscule dar sunt cam mici. Ce parere aveti? Multumesc anticipat:*!

9 răspunsuri:
| Charger a răspuns:

Nu iti pune pierce in Limba o sa te doara 2 saptamani no sa poti manca si apoi o sa te jeneze cand mananci nu o fa nu merita... oriunde da nu acolo ascultama daca vrei sa fii un great kisser poti sa o faci si fata pierce in limbawinking

| Izu.Punk a răspuns:

Ma eu am in buza pierce si cred ca o sa iti stea destul de bine numai sa nu iti pui unul ca in imagine.nu ti-ar sta bine deloc. Pune-ti unul simplu http://www.pierce-yourself.ro/detalii.php?id=0300

| Izu.Punk a răspuns:

Voxis nu e adevarat nimic din ce ai spus.eu am pierce in limba si minti grav

| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a răspuns:

Buze minusculerolling on the floor))))))

love struck

| Bubuletz explică:

@voxis nu este vorba de limba ci despre buza.multumesc oricum!

| Bubuletz explică:

Nu tin neaparat acel pierce este doar un exemplu unde as vrea sa il pun.ma intereseaza daca ar sta frumos la buze mici

| kolcov a răspuns:

Pierce'ul din imagine e cam demodat, si cam urat dupa parerea mea, nu cred ca iti v'a sta bine, foloseste unul obisnuit happy

| Deya_6605 a răspuns:

Pai cred ca o sa-ti vina foarte bine happy

| andreyuha a răspuns:

Mie ca baiat nu-mi place deloc asa ceva nu inteleg de ce domnisoarelle fac aasa ceva e un lucru dezgustator, asta e parerea mea