| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa`mi fac un pierce langa buza, jos happy.
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Cea mai buna parere! important e sa nu ai alergie de la metalul din care e pierce-ul...prietenul meu mi-a spus : trebuie sa arati asa cum vrea sufletul...ca cind te uiti in oglinda sa primesti placere happy el a avut pierce in limba, buric si cate unu in fiecare ureche. mult succes!

3 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Că nu pari mai drăguţă/şmecheră/whatever dacă-i zici "pierce" în loc de pierce -_- By the way, găseşti aici tot ce trebuie să ştii despre "pierce"-uri http://www.hairdyeforum.com/....../index.php

| Anndddra a răspuns:

Foarte frumoshappy Bafta

| Eℓℓa a răspuns:

Mi se pare cel mai bun loc in care sa iti faci un piers e sexy si vine bine la orice persoana!batting eyelashes