| anonima3826 a întrebat:

Ce parere aveti despre samponul cu aloe vera Garnier Ultra Doux?

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mie mi se pare un sampon foare bun, mai ales pentu peroanele cu parul gras. Curata extrem de bine parul, dupa ce te clatesti de sampon o sa ai senzatia ca parul "scartaie". Daca ai probelem cu parul gras sau matreata ti-l recomand cu mare cladura, dar nu uita ca dupa ce folosesti acest sampon trebuie folosita si o masca sau un balsam. Ca si balsam iti recomand Granier cu Aloe Vera iar ca masca Nivea Color Crystalgloss.
Succes!

| mona a răspuns:

Nu e potrivit parului meu, nu imi plac produsele de la garnier

| Dollicious a răspuns:

Mie imi place, toate sampoanele Garnier Ultra Doux imi lasa parul mai moale si mai matasos in comparatie cu alte sampoane(avand in vedere ca am un par cret, foarte aspru si dezordonat). Sper ca te-am ajutat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum nu o sa arunc cu pietre intr-o firma doar pentru ca unele produse nu-mi sun benefice mie dar balsamul lor cu unt de shea si avocado e genial, descurca parul, ii da stralucire si il lasa moale.

Dar revenind la sampoane, multe persoane s-au plans ca le mananca scalpul si au facut matreata de la ele. Cauta pe net, review sampon garnier bla bla bla laughing care o fi numele gamei.

Si eu tot YR iti recomand, sunt geniale si sunt tot felul de promotii pe site, de abia astept sa-mi ridic comandalaughing.

| Aimèeeee a răspuns:

E foarte bun, l-am folosit.

| RockPassion94 a răspuns:

Habar n-am cum e, dar cu siguranta nu-i atat de natural cum e prezentat happy
Mai nou aloe vera sta la baza tuturor produselor cosmetice..Noua revelatie laughing
O lunga perioada de timp am folosit Garnier Fructis, dupa care am "descoperit" ca-s altele mult mai bune.
M-am reprofilat de ceva timp pe sampoanele de la Yves Rocher pentru ca-s mult mai ok.Pe langa faptul ca au la baza ingrediente de origine naturala, sunt lipsite de parabeni si de coloranti.
Ma rog, fiecare cu preferintele ei.Eu una am renuntat definitiv la Garnier.
Totusi tu esti singura in masura sa hotarasca ce-i mai bun pentru tine happy
O noapte linistita iti doresc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RockPassion94):

Ce sampon de la YR folosesti?

| RockPassion94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Le-am incercat cam pe toate de la ei.Momentan il folosesc pe cel nutri-reparator si e foarte ok happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru RockPassion94):

Alea pentru matreata sunt bune :-s?

| RockPassion94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt destul de bune, am prietene care le folosesc.

| aniri2000 a răspuns:

Este chiar bun doar ca vorba lui rockpassion94 nu este chiar atât de natural cum e prezentat.