| elenalucya a întrebat:

Ce parere aveti despre samponul anti matreata de la garnier fructis 2 in 1 si despre balsamul de par de la garnier ultra doux cu 5 plante,, dar despre uleiul de argan de la joana astept pareri cat de repede se poate!@@@ P.S.dau fundita:* :* sad)happy

1 răspuns:
| kati3mary a răspuns:

Eu din toate am incercat doar Garnier Ultra Doux; nu e cine stie ce, doar iti protejeaza parul de frizz, si ti-l lasa un pic de tot mai fin decat era. Imi place doar pentru ca are un miros dragut, de rozmarin. happy