| maryanaa a întrebat:

ce pot face ca parul meu sa nu se mai ingrase repede? cand aveam parul pana la fund nu aveam nici o problema nu mi se ingrasa dar acum ca il am mai scurt mi se ingrasa foarte repede.nu e vorba ca nu pot sa il spal sau nah dar daca il spal mai des o sa se invete asa si mi se va ingrasa mai repede. funda si vot:*:*

Răspuns Câştigător
| Nezzy a răspuns:

Buna! Ai putea sa incerci sa-ti clatesti parul cu zeama de lamaie, ceai concentrat de menta, ceai de frunze de nuc.rezultatele sunt uimitoare dar trebuie repetat tratamentul in fiecare luna.La mine a fuctionat.Dar zeama de lamaie o poti folosi doar daca ai culoarea ta de par naturala. Daca ai parul vopsit, zeama il decoloreaza.Sa-mi spui daca a functionat! Succes.

1 răspuns:
| TTdsIulia a răspuns:

Incearca sa schimbi samponul big grin si sa nu mai umli prea mult cu mainile in par.probabil ca atunci cand il aveai lung il tineai prins iar acum il lasi desprins sau umli mai mult cu mainile in el. oricum exista si tratamente ale parului big grin pe care le poti incerca dar mai intai incearca cu schimbarea shamponului :*