| anonim_4396 a întrebat:

Parul meu se ingrasa dupa 4-5 zile si daca il spal mai des se ingrasa si mai repede. Nu stiti cu ce ma pot spala ca sa nu se ingrase asa des?

3 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Eu folosesc sampoane bio d ela lifecare esunt foarte bune.eu il folosesc pe cel cu urzica pentru parul gras si este cel mai bun nici nu il mai schimb http://images8.okr.ro/......00_700.jpg

| Roxett a răspuns:

Atunci cand te speli pe cap, dupa ce te-ai samponat foloseste zeama de lamaie. este foarte buna impotriva ingrasarii parului.

| bebelinnAa a răspuns:

Buna...eu folosesc gama de produse de la garnie

Adica samponul de la garnie cu merisor si ulei de argan... mirosul persista pentru 3-4 zile si parul nu se ingrasa
Dupa ce m-am spalat cu sampon aplic balsamul de par din aceeas categorie(merisor si ulei de argan)

Sunt foarte bune...biine inteles tu poti folosi alte tipuri de sampon garnie...dar iti spun sincer ca acesta si cel cu alb si verde sunt cele mai bune :*