| anonim_4396 a întrebat:

batting eyelashes

Ce pot face pentru ca parul meu care este foarte drept si subtire sa se onduleze cu bigudiurile si buclele sa reziste cam 5-6 ore?
Mi-am luat si un fixativ bun dar parul tot se lasa, cum scot bigudiurile din par nici nu zici ca le-am avut pe cap. sad
Are cineva un sfat?

Multumesc anticipat! :*

3 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Lasa bigudiurile ca nu-s bune de nimic. Ia-ti un ondulator si un ser protector. Dupa ce faci baie te dai cu serul pe par, astepti sa se usuce, iti ondulezi parul si te dai cu fixativ. Tine cam 5-6 ore. O zi frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat
| lumy4u a răspuns:

Fa-ti parul cu un ondulator, va arata ca in poza mea de la profil big grin