| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU... ce pot folosi pentru cosuri daca am un ten sensibil si mixt( zona T putin grasa dar dupa cateva ore de la spalarea fetei si in rest este cam uscat in sezonul rece in special)? Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Nu ma prea pricep la asa ceva, dar de cand am ramas insarcinata, primisem o cutiuta mica, cu acea crema SUDOCREM. E buna si la cosuri. Incearca. Sa ai o seara frumoasa.

| marianaioana123 a răspuns:

Sfatul meu este sa te duci la un dermatolog si sa iti faci analize, iar alimentatia este foarte importanta, sa stii. Eu folosesc deocamdata isotrexin gel si doua creme de zi si de noapte pentru estomparea petelor pigmentare de la Novage. Saptamana viitoare am programare la medic.