| anonim_4396 a întrebat:

Hey! De cateva zile am inceput sa folosesc lapte demachiant si apa revigoranta si mi-au aparut niste cosuri (tin sa mentionez ca mie nu imi apareau cosuri in obraji). Sa fie de la acele produse?
A si nu le-am luat pentru tipul meu de ten (sensibil, uscat) ci pentru ten normal/mixt.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

100% daca nu ai avut pana atunci.

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Daca ai tenul sensibil foloseste produse blande, fara iritanti. Nu pune pe fata orice iti pica in mana.
Incearca apa micelara pentru curatare [ bioderma roz sau garnier roz ] si eventual apa termala pentru revigorare.

| Adelyna06 a răspuns (pentru alina2k18):

Multumesc, dar sa fie de la acele produse?

| alina2k18 a răspuns (pentru Adelyna06):

100% daca nu ai avut pana atunci.