| Criss1105 a întrebat:

Ce se poarta primavara aceasta? Ce stiluri sunt mai in voga? Oare anul acesta sunt la moda gecile din jeans? Astept cat mai multe opinii iar daca vreti imi puteti arata si niste fotografii cu ceea ce se poarta. Ofer funda! love struck

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Se menţine în tendinţe stilul punk/rock cu geci de piele purtate fie la fuste(pot fi gen tu tu), fie la blugi. Trendul animal print este şi el prezent în anul 2011. http://www.zara.com/......P%2BJACKET
Revin bluzele din dantela.
Pentru fiecare ţinută îţi sunt necesare accesorii potrivite.Eu îţi recomand un site cu colecţii din care să-ţi potriveşti brăţări, cercei, medalioane conform ţinutei pe care o porţi www.crownfashion.ro

| Criss1105 explică:

RulesAreNotForMe nu ma cred mai inteligenta daca port ce imi dicteaza moda. Din punctul meu de vedere sunt destul de cultivata si de snobism sufera doar cei care sunt innebuniti in ceea ce priveste moda, care vor sa arate exact cum arata si\sau se imbraca o anumita vedeta. Asa ca daca am pus o intrebare in ceea ce priveste moda, nu inseamna ca voi deveni sau sunt snoaba. phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, moda`i trecatoare.Cultivati inteligenta in loc sa te imbraci cu nu stiu ce haine in trend. Ti se pare ca esti mai inteligenta daca porti ce dicteaza moda? Ai grija sa nu cazi in snobism, sa vezi atunci ce o sa-ti placa sa te arate lumea cu degetul pe strada, tu crezand ca iti admira hainele super la moda, cand de fapt ei se mira de cat de snoaba esti.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am zis POATE devii snoaba.Nu inteleg de ce tot va simtiti atat. Daca tu consideri ca nu esti, foarte bine.Imi pare bine ca esti cultivata si ca nu abuzezi aiurea de moda. Daca tu nu te`ai simtit in ceea ce am scris eu de ce mi-ai raspuns, asta arata ca te simti si te doare ca te-am jignit. Dar am mai zis, eu doar presupun. Voi va ambalati degeaba.
ti-am spus, moda e trecatoare, las`o naibii in pace. Poate e frumos sa te admire lumea ca esti la moda, fara sa fii snob, insa ai sa treci prin perioade dificile, in care moda nu o sa ajute cu nimic si chiar daca pare ca e de ajutor, fiindca am observat ca acum daca ai haine cat de cat la moda castigi popularitate si lumea te admira, nu e.Atunci nu o sa apara nimeni care sa-ti fie alaturi daca esti in trend. Popularitate nu inseamna prieteni apropiati, inseamna multa lume care te admira pentru nu stiu ce calitate[In cazul nostru moda], dar pentru ce daca nu te ajuta cu nimic? Ce capeti tu daca esti la moda?
Gata ca mi s`a acrit de discutia asta.
Daca ai ceva de comentat, comenteaza, sunt dispusa sa continui.
Bafta`!

| Anutza_8450 a răspuns:

Heey se poarta blugi largi tenesi si geaca din blugi sau blugi mulati cizme tenesi si geaca blugi tenesi cizme cu model de primavara