| AliceDC a întrebat:

cine poate sa-mi recomande un nuantator de par bun(nu hena sau cv de genu asta)am auzit de cele de la loncolor, ce parere aveti despre ele? nu vreau sa mai folosesc vopsea permanenta o perioada si am auzit ca nuantatorul ar fi o solutie destul de eficienta.astept pareri! dau funda!

3 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

Este foarte bun, noantatorul de la loncolor(trendy colors) si eu cand vreau sa`mi mai las radacina sa se "vindece" folosesc aceasta noantator, si sunt foarte multumita de elhappy

| AliceDC explică (pentru iulikka):

Iulikka,vroiam sa te intreb daca culoarea curge cumva(cand ploua sau la bazin)si daca iese destul de intensa eu sunt un roscat si desi m-am decolorat nu mi-a iesit rosul aprins pe care il vroiam, am vazut ca ei au o nuanta foarte aprinsa de rosu si de aceea ma intrebam daca ar prinde.

| iulikka a răspuns (pentru AliceDC):

Prinde, dar sa cumperi cea mai aprinsa nuanta de rosu, cu, cat o ti mai mult in par atunci cand te vopsesti cu atat se face mai intensa.Eu am o prietena care si-a dat peste brunet cu nuantator roscat si i-a iesit foarte rosu. Legat "curgerea" lui, culoare din par se sterge din ce in ce mai mult la fiecare udare a parului, depinde si de ce prosti are acea apa in ea.