| αnny a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac azi la scoala? Si vreau sa raspundeti fara mistouri.

Răspuns Câştigător
| ChrissD a răspuns:

Cu blugi stramti o bluza alba simpla si peste bluza o camasa rosie cu negru

4 răspunsuri:
| Rapunzell a răspuns:

Stii cat de stupida si absurda este intrebarea ta, nu?
1. Ce te faci daca nu ai hainele recomandate de altii?
2. Ce faci daca nu iti sta bine cu hainele recomandate de altii?
3. Ce conteaza ce zice unul si altul?

| Cozmea022004 a răspuns:

Stiu ca e mult prea tarziu, dar nu conteaza cu ce te imbraci cat timp e ceva decent. Eu de exemplu, merg cam cu aceleasi haine mai mereu, si nimeni nu zice nimic

| jeffery a răspuns:

Depinde la ce scoala esti. Ca daca esti la o scoala din aia condusa de o rapanoasa de directoare care a bagat uniforme care costa hat si n-au cate un nasture, cusatura rupta, te obliga sa porti uniformahappy. Uita-te si la vreme, hmm. Ciudata intrebare si cam fara rost, anyway.

| anasweetly a răspuns:

Cu blugi albastri, un tricou sau o bluza si hanorac.winkingtongue