| Molleri a întrebat:

Buna ziua TPU. Am 17 ani si parul meu este saten inchis. Inca din vara trecuta imi doresc sa imi deschid culoare parului dar nu tare astfel incat sa am parul saten deschis. Puteti sa imi dati vreo propunere? As dori sa stiu cum pot sa imi deschid dreptat, fara sa vada lumea din jur prea tare culoarea mai deschisa a parului meu. Rog seriozitate! Dau funda! Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Pai nu prea ai cum! alegerea unei culori mai deschise presupune decolorarea parului, apoi vopsirea in nuanta dorita!

| Molleri explică (pentru Bluebutterfly80):

Ba nu...ca pot sa imi oxigenez parul big grin dar nu stiu exact daca se deschide rapid ...ca nu vreau asta