| eliele12 a întrebat:

Cum pot sa imi fac parul cret fara ondulator bigudiuri sau placa? laughing

Funda!

Răspuns Câştigător
| Deyutza1039 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GfIKF-cV_cg E o tipa de treaba care are multe sfaturi de genul. Te pup! Funda? :o3

3 răspunsuri:
| bcalex96 a răspuns:

Uite cea mai buna metoda:)http://www.youtube.com/watch?v=RiBy4HFZ_mE

| ade291 a răspuns:

Il poti impletii, apoi dormi cu el asa peste noapte sau il poti lasa sa se usuce natural.

| MariaCarla a răspuns:

Atunci cand ai parul umed iti faci niste ''mini'' cocuri si le usuci cu feonul mie mi-au tinut 2 zile.