| TifaLockheart a întrebat:

Cum se poate scapa de vopseaua de pe piele (vopsea de par ), o am cam de un an pe partea dreapta a capului -insa nu se vede de breton (probabil mi-a ramas impregmentata pe puf ).
Cum pot scapa de ea? Mutumesc anticipat

1 răspuns:
| eatpraylove a răspuns:

Pai daca a ramas impregnata pe puf da cu decolorant, asa am patit si eu si m-am dat cu decolorant si daca nici asa nu merge incearca cu un parfum foarte puternic (sau o combinatie de doua parfumuri foarte puternice ), na sper ca te-am ajutat cu ceva, succes