| samiZiciPompier a întrebat:

Buna TPU big hug
Am mers azi prin Carrefour si am intrebat daca au sampon colorant. Mi-au aratat niste pliculete cu "nuantator".
E acelasi lucru? Cum ar iesi cu nuantator rosu pe saten?
Ce alte metode de vopsire temporara (cateva saptamani/luni) mai stiti? Si sa nu faca prea mult rau parului? happy Nu m-am vopsit niciodata si nu ma pricep absolut deloc laughing
Multumesc frumos! si funda!

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Sincer sa fiu mai bine lasi parul asa cum e natural si da-o mama ei de culoare daca e negru, negru sa fie.

| GumitzaDePepene a răspuns:

Cu nuci verzi, faci ca u decoct si speli parul, sau cu frunze de ceapa

| samiZiciPompier explică (pentru GumitzaDePepene):

Vorbesti serios? si ce culoare iese?

| GumitzaDePepene a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Castaniu mai deschis, respectiv roscat pentru ceapa