| CafeaCuFrisca a întrebat:

Daca am sanii mici aproape inexistenti si port sutien se va vedea urat?(pentru o ocazie) Raspunsuri serioasecrying
Multumesc! Fundahappy

Răspuns Câştigător
| HVI a răspuns:

Depinde ce sutien alegi, totusi, daca zici ca nu ai sani nu cred ca ai nevoie de sutien, alege o rochie care sa iti puna in evidenta forma corpului si nu mai conteaza atat de mult faptul ca ai un piept plat. Totusi, daca alegi sa porti sutien probeaza inainte in fata oglinzii mai multe si alege cel care crezi ca iti vine mai bine.

| CafeaCuFrisca explică (pentru HVI):

Multumes HVI:* Dar se vede urat faraworried

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Daca iti gasesti un sutin mic, care sa nu iti vina larg sau sa lase goluri nu o sa se vada urat

| CafeaCuFrisca explică (pentru Kasia):

Multumesc de sfat Kasia happykiss

| Brates_Silica_Aurelia_1975 a răspuns:

Buna. Poti purta sutien si in el iti poti baga un burete special, pe care il poti cumpara.