| JustSimple a întrebat:

Fetelor... ajutor! Am sanii foarte mici (aproape inexistenti laughing...Desi sunt in clasa a 7- a si vara vom merge undeva unde voi fi nevoita sa port costum de baie. Spuneti-mi, va rog, cum ii pot mari repede? Funda+vot! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| EllaBååå a răspuns:

Daca esti slaba poti sa te ingrasi vreo 2-3 kg si iti cresc sanii instant. Sau daca nu, poti sa iti iei un costum de baie cu burete, push-up si marie.

73 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Daca ai avea picioare, ai purta pantofi cu toc? Nu? Atunci de ce porti sutien?laughing, asta e umilinta maxima

| EckoTM a răspuns (pentru heartslow):

Uuuu...cred ca asta a durut rolling on the floor)

| Zăppă a răspuns (pentru heartslow):

Din acelasi motiv ca si tine.tu de ce porti chiloti /?

| Simonaaaaa a răspuns (pentru heartslow):

Hai k asta mi-a placutlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| anss23 a răspuns:

Sai linistita, abia acum incep sa-ti creasca.Nu trebuie sa pari mai matura decat esti, profita de copilarie cat mai poti.Nu poti sa grabesti cresterea lor cu nimic.Si ce a spus Ella BaAA este o prostie, chiar daca te ingrasi putin sanii nu vor deveni mai mari(poate doar foarte putin), si oricum nu merita sa te ingrasi de-asta.Personalitatea ta este cea mai importanta, nu apectul fizic.
Asa ca nu-i baga in seama pe cei care fac misto de tine, asta arata doar despre ei ca sunt niste persoane nesigure si prost-crescute.

Răspuns utilizator avertizat
| Zenithf a răspuns:

Hehe, in loc sa te bucuri ca ai putea face baie si fara sutien, te nacajesti asa...
Lasa ca o sa-ti creasca odata mari, si o sa fie lasati si moi si o sa-ti doresti sa-i mai ai ca acum, fermi si 'obraznici'. :p

| EvilThoughts a răspuns:

Heey! Si eu sunt clasa a7a.Stai linistita ca pana in vara sa iti mai creasca.Nu te mai necaji atat.Nici eu nu ii am foarte mari, ...adica,zic eu, ca arat normal pentru varsta mea.Niciodata nu s-a facut misto de mine ca am sanii mai mici decat o alta persoana.Nuu te mai complexa.Fiecare fata creste in ritmul ei.bYe bye:*:X:X:*

| Assassins a răspuns:

Silicoanelaughingori iti bagi hartie...

| CrazySoursD a răspuns:

Lasa ca mai cresti si iti pui silicoanebatting eyelashes

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Nu te speria ca ii ai miki.
o sa iti dau cate ceva sa iti creasca, dar pana pe la 20 si ceva de ani ei o sa creasca.
1. Alimentaţie pură
Există alimente cum ar fi dulciurile cu zahăr, carnea cu hormoni de creştere, produsele de patiserie, anumiţi aditivi alimentari sintetici care pot determina o creştere în volum a sânilor, dar dizarmonioasă - ei devenind moi şi fără formă (aspectul 'pufos', flasc al multor femei din Occident, unde predomină alimentaţia de acest tip), ceea ce, fireşte nu este de dorit.

În schimb, o alimentaţie lacto-vegetariană, cu multe legume şi fructe proaspete, este de natură să creeze premizele unei dezvoltări armonioase nu doar a sânilor, ci a întregului corp. în afară de acest mod natural de alimentaţie, mai există aşa-numitele alimente-medicament pentru creşterea sânilor, iar acestea sunt: măslinele negre şi uleiul virgin de măsline, soia şi mai ales germenii de soia, germenii de grâu şi uleiul de germeni de grâu, frunzele, inflorescenţele şi seminţele de mărar, frunzele de ţelină, miezul de nucă, alunele neprăjite, seminţele de floarea-soarelui neprăjite. Aceste alimente veţi urmări să le consumaţi în cantităţi cât mai mari pe o perioadă de minim 6 luni.

2. Plantele cu stimulare hormonală
Următorul amestec de plante are rezultate deosebite pentru creşterea sânilor: seminţe de mărar (Anethum graveolens), rădăcină de lemn dulce (Glyciriza glabra), inflorescenţe de busuioc (Ocimum basilicum), seminţe de anason ( Pimpinella anisum). Plantele se macină cu râşniţa electrică de cafea sub formă de pulbere, după care se amestecă în părţi egale; se ia 1 linguriţă de amestec de 3 ori pe zi, pe stomacul gol. Planta se ţine sub limbă un sfert de oră, după care se înghite cu apă.

IMPORTANT!

Femeile care se confruntă cu hipermenoree, tumori benigne nu vor include în amestec lemn dulce (are efect estrogen foarte puternic), iar înainte de ciclu cu o săptămână vor lua câte o linguriţă de pulbere de salvie de 3 ori pe zi.

3. Masajul sânilor
Cea mai eficientă tehnică s-a dovedit a fi cea cunoscută sub numele de "metoda doctorului Chang", pe care o prezentăm în continuare:

1. Masajul se face din poziţia şezând, călcâiul piciorului drept îndoit presând zona clitorisului (zona de deasupra uretrei).

2. Presiunea realizată cu călcâiul drept asupra zonei numite trebuie să fie moderată, însă suficient de fermă pentru a crea chiar o stare de efervescenţă erotică.

3. O dată cu apariţia acestei stări de efervescenţă erotică, se poate începe masajul ambilor sâni, concomitent, cu mişcări circulare pentru creştere, care se fac lin, dar intens (pentru a menţine starea de efervescenţă erotică).

În starea lăuntrică favorabilă creată, se evocă intens procesul de creştere şi armonizare a sânilor, vizualizând interior sânii împliniţi şi armonioşi. În cadrul acestui masaj este foarte importantă perseverenţa zilnică şi imaginaţia creatoare.

Uleiuri medicinale pentru masaj
Extractele naturale din plante, o dată pătrunse în piele, prin caracteristicile de stimulare pe care le exercită la nivelul sânilor, aceste remedii permit o amplificare a procesului natural de creştere al acestora. Dintre remediile cele mai renumite în acest sens menţinăm:

- uleiul de germeni de grâu - este un produs care se poate procura acum din majoriatea magazinelor cu produse naturiste: se aplică în doze moderate, de 1-3 ori pe zi. Are efect estrogen şi este foarte bogat în vitamina E.

- uleiul de mărar - este un preparat ce poate fi realizat de oricine prin macerarea seminţelor de mărar, fin măcinate cu râşniţa electrică, în ulei vegetal (preferabil ulei de măsline). Proporţia folosită în general este de 30 de grame de pulbere din seminţe de mărar la 200 ml de ulei de măsline. Se lasă la macerat timp de 3 săptămâni, după care se filtrează, iar restul de plantă se aruncă. Uleiul rezultat, puternic aromat, va fi folosit de 2-3 ori pe zi. Într-o primă fază este posibil să apară uşoare dureri ale sânilor (este un fenomen frecvent la majoritatea metodelor naturale de creştere a lor) care vor dispare însă după 4-5 zile de tratament.

Cantitatea de ulei folosită pentru un masaj trebuie să fie moderată; se mai adaugă ulei doar în măsura în care acesta poate fi absorbit fără dificultate în piele.

IMPORTANT!

Femeile care se confruntă cu stări inflamatorii la nivelul sânilor sau cu noduli mamari, nu vor folosi aceste uleiuri de masaj.

4. Actul sexual cu continenţă
Este "arma secretă" a femeii care vrea să devină mai frumoasă şi mai senzuală. Atunci când o femeie face dragoste, cantitatea de hormoni secretată de organismul său va creşte foarte mult, fapt care în câteva zeci de minute se va concretiza printr-un simptom clasic - mărirea volumului sânilor. Însă, în momentul în care apare orgasmul cu descărcare, sânii devin brusc flasci, constelaţia hormonală se modifică şi ea rapid, iar după mai multe asemenea descărcări de regulă nu doar sânii, ci întregul corp îşi pierde fermitatea şi tinereţea.

Concluzia reiese de la sine: dacă vreţi să aveţi sâni mari, plini şi frumoşi, faceţi dragoste, dar urmăriţi să nu ajungeţi la orgasme cu descărcare. Experienţa a arătat că femeile care fac dragoste cu continenţă îşi pot mări rapid sânii cu peste 50%, în doar câteva luni devenind plini, fermi şi frumoşi.

SUCCES :* si n te stresa
poate o sa ii ai tot mai miki pana la o vreme, dar apoi pot sa isi deie drumu sa creasca cei mai mari de undeva smug

| paul98112 a răspuns (pentru MaXim1trafic0de1drogusoare):

Mama cat ai scris ma gandesc daca nu te doare manalaughing

| GaBBiii a răspuns (pentru paul98112):

Exact! Te doare mana cand dai copy pastehappy.

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns (pentru paul98112):

YEAAhhh XD crEd ca o sa imi pice smug 2 buToane apasTe cu intereS puBlic big grin

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns (pentru GaBBiii):

YEAAAH >big grin 2 click'uri smug plus butoanele pana am gasit ^.^

| GaBBiii a răspuns (pentru MaXim1trafic0de1drogusoare):

Suuper asa.

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns (pentru GaBBiii):

YhhhEEaaah >big grin

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns (pentru paul98112):

Yheeeeea :S acum.acum.acum. am basici la deget. sad niciodata nu am mai apasat doua clik'uri asa rapid sad

| helenqw3 a răspuns:

Mie mi-ai crescut sanii in clasa a8a.esti inca un copil, lasa totul sa vina de la sine...happy

| Mdiidn a răspuns:

Mananca mult porumb fiert. Plizz fundita!

| FlyingSoul a răspuns:

Abia am citit si mi-am dat seama ca ca s-au facut cateva greseli care totusi au fost corectate de alti. O singura chestie nu a fost corectata asa ca o s-o corectez eu: Sub NICI O FORMA sa NU iti incepi viata sexuala! E cel mai NESANATOS lucru propus! Ai incredere stiu despre ce vb.

| JustSimple explică (pentru FlyingSoul):

Hei FlyingSoul nici n-aveam de gand sa-mi incep viata sexualalaughingma bucur ca mai exista oameni normali:*

| FlyingSoul a răspuns (pentru JustSimple):

Zic intr-adevar prin inceperea vietii sexuale ti-ar creste sanii destul numai ca daca nu o vei mentine vei avea nevoie de ochelari, vei face burta, si partea cea mai nasoala sanii ti se vor zbarci pe viitor (la vreo 35 de ani vei avea sanii cum i-ai avea la 60).

| saynotoemo99 a răspuns:

Imi poti da idul tau plizz

| cristiiiiiii a răspuns:

Mananca marar

| DonyHD a răspuns:

Mergi la strand fara partea de sus a costumului de baie. daca tot nu ai ce sa acoperi porti decat bikinii.

| JustSimple explică:

Dar dc porumb?

| LeeJiEun a răspuns:

1.Stai des pe burta.
2.In fiecare zi mananca porumb fiert.
3. Poarta hainde putin mai largi pe tine adica sa nu te stranga.
4.stoarce lamai intr-un pahar, umple-l, si chiar daca e amar...incearca sa il bei.Nu neaparat repede.(fa asta o data la 3-4 zile si vor creste foarte repede.O prietena a mamei a facut si chiar a functionathee hee.)
Atat.Bafta:*

| Ildiz a răspuns (pentru LeeJiEun):

Ce porcarie inventata... apropo, lamaia nu e amara ci acra!

| LeeJiEun a răspuns (pentru Ildiz):

Bine.am gresit

| Happyintotdeauna37 a răspuns (pentru LeeJiEun):

Crezi ca aceste metode ar merge si la mine? Pentru ca am 13 ani, 1, 29 inaltimea si 32 kg. e normal sa nu am sau ceva de genul? Raspune-mi te rog mult.

| nikol a răspuns:

Nu fiecare fata are acelasi sistem de dezvoltare unele se dezvolta mai repede altele mai incet.Eu am inceput prin clasa a 8 -a sa ma dezvolt.

| sunshine_5685 a răspuns:

Am auzit multe fete ca au folosit tinctura de marar.o poti lua de la orice farmacie naturista, insa cred ca ar fi bine sa discuti si cu farmacista inainte de a o folosi.big grinhappy

| stefyyyy a răspuns:

Nu te ingrijora, fiecare are modul ei de dezvoltare.Nu exista o solutie sigura pentru ai marii.Multe fete au aceeasi problema.Eu sunt tot in clasa a7a si am fete in clasa care isi pun push-up, dar parerea mea este a nu e o solutie.Trebuie sa ai rabdare, o sa te dezvolti cu timpul.

| curlyhair a răspuns:

Iti bagi portocale in sutienlaughing

| flavianeacsu a răspuns:

Nu trebuie sa grabesti lucrurile! Eu sunt in clasa a zecea si abia daca am un 86 la bust. Cupa o am A, rareori mi-e bun B. Nici nu ma complexez. Conteaza personalitatea, nu te grabi sa cresti, cum am vazut ca au raspuns multi de aici, nu face prostia sa-ti faci cine stie ce masaje cu stimulari erotice, ai doar 13 ani! Cu timpul vor creste ei, garantez. La mine sanii nici nu existau in clasa a 7-a laughing Doar la sfarsitul ei au aparut acolo niste bobitelaughing
Nu-ti face griji! O sa creasca >big grin

| DeDeDya a răspuns:

laughing eu sunt in clasa a5 a si am sanii destul de mari...este foarte enervant pentru ca eu nu pot sa imi mai petrec copilaria cand unii baieti imi spun : Vrei sa fi prietena mea? imi plac sanii tai...eu uneori plang din cauza dezvoltari am chiar 1.70 inaltime

| dyaa_9126 a răspuns:

Incearca cu porumb fiert. asa am auzit si eu... p.s. oricum nu ai ce sa patesti, si pe deasupra este si bun love struck

| FeelTheMusic a răspuns:

Daca in clasa a7a vei purta puss-up la 18 ani ii vei avea deja lasatistraight face

| MrWrestleMania a răspuns:

Te ajut eu. Daca bag capu acolo ii cresc in doua secunde laughing

| Jsm a răspuns:

Hei. De ce vrei sa iti maresti sanii? Esti micuta momentan, Bucura-te de copilarie cat mai ai timp. De sani mari te vei plictisi toata viata. Nu exista metode de marire a sanilor in afara implantului mamar pe care nu ti-l recomand.Nu purta sutien pentru ca sutienu este un factor care produce chisturile la san si in cel mai rau caz cancer de san care este foarte periculos. Nu te lua dupa toata lumea sa iti incepi viata sexuala de acum. Nu te mai panica, totul vine de la sine. big hug pupici

| Snicket a răspuns:

Poate crezi ca imi bat joc de tine dar nu e asa. O prietena a mancat picioare de bufnitza si i-au crescut sanii instant (1 saptamana) de la 80 cat avea inainte la 87. Deci picioare de bufnitza prajite e solutia!

| gosh0108 a răspuns:

Trage-te de elelaughing)