| anonim_4396 a întrebat:

Heiii.

Am o mică [ mare ] problemă. Am sânii foarte mici [ aproape inexistenţi ] şi sunt foarte complexată straight face. Port sutien cu burete, dar mă tot întreb : la vară când o să merg la bazin ce voi face? Am fost batjocorită în generală pentru că aveam sânii mici şi nu am mai suportat. Prefer să port sutien cu burete " puţin" mai mare decât să mai comenteze cineva despre sânii mei " inexistenţi " straight face.

Aş vrea să-mi recomandaţi nişte sfaturi, nişte exerciţii, tratamente naturale [ fără pastile, silicoane ] să mai crească puţin :-s. Tot aştept, aştept şi degeaba! Şi mama are sânii mici, dar nu-i suport x(. Îmi e foarte ruşine să ies în public şi să văd la altele că au dita mai sânii şi eu... straight face. Pur şi simplu, urăsc că sunt fată din cauza sânilor straight face.

Vă rog am nevoie de ajutor... :-

17 răspunsuri:
| FearOfTheDark a răspuns:

Ce e rau in asta?
As vrea sa fiu in locul tau.
E jenant ca o zic, dar eu m-am dezvoltat foarte mult si arat cam de 15-16.Mereu m-a complexat asta pentru ca trec pe strada si vad cum atrag privirile baietilor/barbatilor.Macar daca atrageam privirile din cauza hainelor, dar asta nu e singurul motiv.
Ma enerveaza foarte mult dar n-am ce sa fac. Bucura-te ca esti sanatoasa si normala, altii trag sa se faca bine.Crezi ca daca ai fi fost mare n-ai fi avut probleme?
Eu am probleme de sanatate doar ca m-am dezvoltat repede si mult. Puteam sa o dau in cancer.
Asa ca bucura-te de tine!

| KristalPop a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Mă laşi să pun mâna pe ei? :X

| FearOfTheDark a răspuns (pentru KristalPop):

Sunt minora, vito! happy

| KristalPop a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Eh... tongue Nu află nimeni, dragă!

| FearOfTheDark a răspuns (pentru KristalPop):

Si apropo, am zis ca-s dezvoltata, n-am zis ca am tate mari.
Fericit?

| FearOfTheDark a răspuns (pentru KristalPop):

Gaseste-ti prietena de varsta ta!

| KristalPop a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Neah... Îmi plac minorele. Şi da, normal că-s fericit. Oricum nu te îngrijora, mai mult de tras de un sfârc, eventual o limbă în gură nu ţi-aş face.

| FearOfTheDark a răspuns (pentru KristalPop):

Vezi-ti de fanteziile cu minore ca n-am chef sa fac chat pe TPU.

| KristalPop a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Am fantezii cu tine.

| IlegalSmile a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Da este adevărat cec spui tu. dar parcă sunt " obsedată" pe acest subiect x_X. Nu suport. oh go on

| IlegalSmile a răspuns (pentru KristalPop):

Omg rolling on the floor)))). Săraca/ săracul de tinewinking. Ia-ţi o păpuşă gonflabilă şi joacă-te cu eawinking.

| BrokenArrow a răspuns (pentru KristalPop):

Lasă fata in pace. laughing Nu vezi că toţi te iau in serios? thinking O să te trezeşti cu nişte mesaje foarte ciudate dacă continui thinking

| KristalPop a răspuns (pentru IlegalSmile):

Eu nu mă joc cu păpuşi.

| EnourmousLove0909 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.dar cati ani ai? Hmm ...paaii iti zic un secret smug pentru a se mai marii sanii spala-i cu apa rece.hee hee suna a fi nebunesc, dar nu'i asa mare chestie ..asa si mai sunt multe : de exemplu fa-le masaj cu uleiuri; mananca nuci prajite, alune; morcov si mai ales marar smug sper ca te-am ajutat ..byee P.S : ai rabdare, daca o sa faci macar un lucru din ce am spus o sa iti creasca, iar efectul o sa se vada dupa aprox. o luna happy

| IlegalSmile a răspuns (pentru EnourmousLove0909):

Faza cu duş rece, fac după baie dar cred că voi face mai des. :d. + Masaj fac, dar fără uleiuri. -.-"...

| EnourmousLove0909 a răspuns (pentru IlegalSmile):

Nu m-am referit sa faci dus cu apa rece laughing.m-am referit sa tii umezestii laughing in niciun caz sa faci dus cu apa rece laughing

| cecilika a răspuns:

Pai daca ai mai putin de 15-16 ani nu-ti face griji o sa-ti creasca.Maseaza-i zilnic de preferabil cu creme pentru față deoarece sînii au pielea foarte delicată. Consumă cît mai multe fructe și legume, fă sport zilnic și nu te simți jenată în public caci dai de înțeles. Sper ca ți-am fost de ajutor...pa pa.Ai grijă de tine.