| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Daca fac o comanda pe site-ul Oriflame, coletul vine prin curier sau prin posta? Multumesc!

4 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Buna,

Sunt Gerlinde si sunt consultant Oriflame din 2011.

Daca comanzi de la Oriflame, ai doua optiuni:
- prin curier rapid. Taxa este de 7 lei, vine prin Cargus si dureaza cam 2-4 zile,
- la un punct de colectare din orasul tau, de unde o sa fi snata cand va ajunge coletul ca sa mergi sa il ridici;) Pentru asta nu se percep taxe.

Daca doresti sa te inscrii la Oriflame, te astept cu mare drag in echipa mea. Ma poti contacta pe:
- pagina https://www.facebook.com/lindemonablog
- facebook https://www.facebook.com/iuhasz.gerlinde
- email iuhasz.gerlinde@gmail.com
- telefon 0721752292

Pe scurt, avantajele consultantilor sunt:
- discount de 23%, 30% sau 40% in functie de valarea comenzii
- program de bun venit (pentru cei care sunt noi inscrisi)
- programe de loialitate
- programe de sponsori
- oferte extra-catalog
- oferte speciale pentru consultanti
+ multe altele.
Produsele sunt pentru toate tipurile de persoane, de la elevi la persoane peste 55 de ani. Au calitate foarte buna, atat produsele cosmetice, cat si cele de ingrijire zilnica sau accesorii.

Daca vrei sa devii consultant Oriflame, sa castigi bani si sa arati bine, te astept in echipa mea;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin curier cred. Funda?

| MiaMikkidutza a răspuns:

Prin curier, acasa, costa 7 lei.
sau la Sediu din localitatea ta gratuit

| MiaMikkidutza a răspuns:

Contacteaza-ma sa iti dau informatii cu privire la Oriflame! Te pot ajuta eu