| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac comanda pe eMag.ro coletul vine prin posta?

Răspuns Câştigător
| astamyka a răspuns:

Vine prin curier in 2 -3 zile o sa te anunte printr-un sms dupa ce ai plasat comanda mi se pare ca ai transportul gratuit eu asa am avut oricum cei de la eMAG sunt foarte seriosi merita sa iei ceva de la ei.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cand faci comanda, ai niste optiuni dintre care sa alegi. Poti sa ceri sa ti-l trimita prin posta sau prin curier. Alegi optiunea care iti convine cel mai mult.

| Keshaaa a răspuns:

Nu, vine prin fancurier sau orice alt curier.
Mie mi-a veni prima data prin fancurier, iar apoi prin Pegas curier