| JusTyourLoV3 a întrebat:

Daca inainte am fost vopsita cu palette mousse colour negru ( acum sunt saten inchis, spre mediu, mi s a dus culoarea ) si vreau sa ma vopsesc cu nuantator blond mediu imi prinde culoare? cu ce ar trebui sa ma vopsesc sa devin blond caramel sau aluna?

1 răspuns:
| babyalexa a răspuns:

Nu o sa prea reusesti cu nimic.Cu nuantator in nici un caz, nu se va vedea nimic, nici cu vopsea nu sunt sanse prea mari. Daca nu te decolorezi nu ai mari sanse pe saten inchis sa faci blondsad