| CarameleCuLapte a întrebat:

Bună TPU, dacă mă fac fotomodel și am par blond închis și imi pun lentile de contact albastre, și sa zicem ca ajung cea mai frumoasa fata din România, mă cheamă la Acces direct? Știu ca e o întrebare stupida dar vreau părerile voastre
P.S. Am aproape 13 ani

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Asta ii idealul tau? De obicei la acces direct ajung oameni cu probleme de orice fel, mai ales psihice

| Kaℓi a răspuns:

Da. Parerea mea e ca intr-adevar e o intrebare stupida.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam trist ce vis ai. Sa ajungi la o emisiune cu c. urve, cocalari si betivi

| Florentina9210 a răspuns:

Iar ma tu? IAR? Tu vrei sa ma enervezi in fiecare seara? Vrei sa vin peste tine in Bucuresti sa te bat? Hai, joaca-te!
''cea mai frumoasa fata din Romania'', auzi laughing
Coboara cu picioarele pe pamant!

| Sellak a răspuns:

Atat am de zis: 12 ani. Restul se intelege de la sine.

| NellieLovett a răspuns:

Bă fată bă...mă sufoci de râs

| NellieLovett a răspuns:

Pai daca vrei sa fii Bianca Dragusanu n-ai decat sa te ingropi in plastic."Cea mai frumoasa fata din Romania" da' de unde. Daca esti asa frumoasa, de ce nu te mandresti cu moaca ta la poza de profil? Cat despre intrebarea aia cu selfi-urile: pai de-aia nu te vor in poza colegele ca esti urata si visezi la o cariera de r***t. Pune-te cu burta de fotomodel "caramelizat" pe o carte si invata informatica, ce castiga bine din asta, si lasa vopsitul parului la 13 ani.(am mai citit si alte intrebari de-a tale)
Frumusetea este naturalete si simplitate, nu plastic.

| Rootkit a răspuns:

Chiar e stupidă, ai spus-o singură.