| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda celui mai bun raspuns happy
Sunt fata si am parul lung,foarte lung. Am tot incercat sa fac o noua schimbare mai ales ca vine vara, vacanta sa fiu si eu in "cool" daca pot spune asa. Mi-am facut suvite blonde, mi-am tuns parul in forma de V, am mai taiat varfurile, am luat toate samponurile la rand pentru volum, pentru ca e destul de greu sa ai volum la un par atat de lung. Vreau sa fac o schimbare putin mai radicala daca pot spune asa. Dati-mi sfaturi cum sa ma tund, dar nu vreau foarte mult sa-mi i-au din par pentru ca tin foarte mult la el si chiar am asteptat mult sa am parul atat de lung. Spuneti-mi si mie cum sa ma tund, sau ce schimbare sa fac. Multumesc! happy :*

Răspuns Câştigător
| Ely1997 a răspuns:

Eu zic sa nu-l tunzi.Parul lung are farmecul lui. Poti sa ti-l mai incretesti sau sa-l impletesti, sa-l faci coc si sa lasi niste suvite rebele.Sau poti sa-l vopsesti la varfuri sau sa-l faci ombre.
Te pup.

1 răspuns:
| Gabi696969 a răspuns:

Eu zic sa incerci sa nu te tunsi in trepte ci drept. Asa arata parul mult mai bogat. Sau fa ti suvite roscate sau varfurile colorate. Alege tu o culoare verde albastru sau idk. Arata foarte fain