| ByaNot4youu a întrebat:

Am parul cret, Nu chiar lung, trecut de umeri [nu cu mult, tuns in "V"]. intr-o zi am zis, am incercat sa-l prind in 100 de mi de feluri. si nu`mi statea deloc bine. Am bagat o perie in el rolling on the floor))))))Si s-a blocat.rolling on the floor)Si a trebuit sa-l tund [ va da`ti seama laughing ca nu pe tot rolling on the floor doar vreo 2 suvite, nu se cunoastelaughing] Si.am zis ca daca tot a venit vara, sa nu-l mai dau cu fixativ, sa-l indrept. ca am mai patit vara trecuta si l-am ars[nu pe tot]si a trebuit tuns[varfurile]numai vreau sa patesc d'astea.Si nu stiu ce sa-i fac.Va rog ajutati-ma! [funda+vot] mersi!

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Pai eu zic sati lasi parul si sa-ti iei neaparat un sprai de descurcat parul gasesti si la avon si este foarte bun il folosesc poate ca in acea zi cand ai bagat peria in el nul mai pieptanasei de hathat deci las-o mai moale cu placa ca nu-i buna si ia-ti sampoane potrivite si spraiuri care sa te ajute cu ce ai tu.

1 răspuns:
| Zuzy244 a răspuns:

Prindeti-l in coada asa cred ca iti va sta sau intr-un cocwinkingSper ca te-am ajutathappy