| Gabica a întrebat:

Eu am parul lung, tuns in scari, cu breton in partea stanga.Sunt putin mai plinuta la fata.Cum ma sfatuiti sa ma tund sa fac o schimbare radicala si sa-mi stea si bine?

5 răspunsuri:
| Gabica explică:

Vreau o tunsoare precisa! Nu sfaturi...ca le stiu si eu!

| GrammarNazi a răspuns:

Orice tunsoare care îți încadrează fața e perfectă, chiar și cea pe care o ai acum. Din câte știu, părul strâns la spate, în coadă, îți face fața mai slabă, dar probabil mai sunt și alte trucuri pe care coadeza ta sigur trebuie să le știe, eu zic să te lași pe mâna ei.

| SquirtleBaby a răspuns:

Nu te tunde nici o data scurt mult.vei arata ca o sfera

| RoXisS a răspuns:

Intra pe taaz, iti faci un cont intreoduci o poza de a ta de la umeri in sus si apoi poti sa incerci mai multe coafuri si sa vezi care te-ar prinde mai bine; chiar ai de unde alege sunt o gramada de coafuri si te poti si machia.
Sper sa reusesti sa-si faci o schimbare de look reusita!happy

| Blooddanceonfloor a răspuns:

Pai daca esti mai rotund la fata cred ca iti va sta bine cu breton drept happy