| bya2011 a întrebat:

Buna,TPU! De cateva zile am observat ca imi cade parul sau probabil mi se rupe.Cum sa opresc asta? Mulltumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Anaisssss a răspuns:

Poate e datorita stresului sau a placii(daca folosesti). Incearca masca cu ulei de masline.Am inteles ca face minuni.big grin

7 răspunsuri:
| iarinaa a răspuns:

Si eu am patit asta, cel mai probabil este din cauza samponuli eu zic sa il schimbi, chiar daca la inceput vei avea matreata pe parcurs se va obisnui si nu se va mai rupe, dar asta doar in cazul in care iti pica o cantitatea foarte mare de par, dar in mod normal este normal sa iti cada 100 de fire de par pe zi

| bya2011 explică (pentru iarinaa):

Multumesc mult pentru sugestie.Dar folosesc acelasi tip de sampon de foarte mult timp si nu mi s-a mai intamplat pan acum, voi incerca si cu alt sampon.Multumesc pentru implicare.(:

| CerceiiVorbitori a răspuns:

Exista niste produse foarte bune de la gerovital cu petroleum is foarte bune.; d

| Bogdean a răspuns:

Si mie mi se rupe

| bya2011 explică (pentru Bogdean):

Ce ti se rupe?

| Irinuk005 a răspuns:

Si mie m.i s-a intamplat...ori e din cauza samponului ori din cauza stresului...winking