| amelia_8867 a întrebat:

De curand m-am inscris ca reprezentant Avon.Am intrebat un alt reprezentant cum trimit comanda mea la cei de la avon si mi-a spus sa-i dau ei
comanda si o sa o trimita la adresa mea. Cei care sunteti reprezentanti avon, nu ot trimite chiar eu comanda?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu trebuie să-ți trimiți comanda, nu altcineva.
Îți faci pagina ta pe Avon ( http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page ) și îți plasezi singură comenzile.
Succes.
Pa, pa.

| bianca a răspuns:

Acel reprezentant care vrea sa iti puna comanda te-a inscris, te-a instruit si acum vrea sa te ajute sa pui si comanda

cel putin prima data este datoria ei sa o faca
daca vrei dupa sa iti pui tu comenzile roag-o sa iti explice cum faci

eu sunt coordonator si pun mereu comenzile la peste 70% din reprezentantii mei
asa le e lor mai usor

| criss10 a răspuns:

Prima comanda o plaseaza liderul tau iar urmatoarele le trimiti on-line.
INFINITY:cosmetice, parfumuri, bijuterii, textile, detergenti, electice, electronice, papetarie, art. uzcasnic, imbracaminte.comisioane 15-30%, livrare prin curierat. Termen de plata a fact 30 zile.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro
E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.
catalog www.ebiju.ro Termen de plata a fact 28 zile inscrirea doar in 10 min.
AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro termen de plata 16 zile,+cadouri la fiecare comanda (ex prima comanda 25% comision factura +perle de bronzat(in val de 40 lei ) cadou.Mai multe detalii raceancecilia@yahoo.com

| jarulitza a răspuns:

Buna, din intrebarea p care ai pus-o constat ca nu ai un lider prea bun, daca vrei sa fii intr-o echipa mai buna si sa afli prima despre toate premiile si produsele si competitiile, da-mi un msj cu id tau si vbm :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| bluuuuu a răspuns:

Daca esti la prima plasare a comenzii, nu o poti da tu, ci reprezentantul care te-a inscris.insa dupa prima comanda trebuie sa iti faci un cont(poti suna la serviciu clienti sau la directorul de zona din judetul tau) pentru a-ti face cont, dupa care vei putea plasa si singura comenzile.

funda?batting eyelashes