| Grosariu_Adina_1997 a întrebat:

Vreau sa fiu reprezentant avon si vreau sa stiu cum trimiti comanda si atunci cand trimiti sau primesti comanda trebuie sa pui bani dinainte?

3 răspunsuri:
| elyd12 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar mi se pare ca dupa 2 saptamani dupa ce ai primit comanda trebuie sa dai banii.

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate, daca nu ai comenzi, nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand.Banii ii dai dupa 3 saptamani.
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| bogdy9494 a răspuns:

Buna,comanda se pune online pe siteul avoncosmetics.ro iar banii nu ii pui inainte ai timp 15 zile in care sa strangi banii.Pt mai multe informatii acesta e nr mwu de telefon 0756554230 sunama in caz ca vrei sa vii in echipa mea.