| Isabelamaria21 a întrebat:

Bună TPU,
De unde cumpăraţi de obicei produse de la Avon sau Oriflame

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Direct de la sursă!
Pa, pa.

13 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Avon

| Patricia a răspuns:

De la avon ca am o colega care e reprezentant dar produsele Oriflame sunt din cate stiu, mai bune

| dyanna_8752 a răspuns:

Oriflame love struck tu?

| Madda a răspuns:

Avon.

| cosmina05 a răspuns:

Oriflame,deoarece sunt mai bune produsele dupa parerea mea si sunt mai ieftine.sunt consultant oriflame.prima data am ales oriflame pentru ca se castiga bani frumosi fata de la avon, insa am observat ca si produsele sunt mai de calitate.

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

De unde prind Ofertelaughing.

| lookingforlove a răspuns:

Oriflame, insa ingeneral, deseori am avut "efecte adverse"...asa ca Maybelline sau ceva altceva happy

| Deiia a răspuns:

Alea de la Avon eu le iau din carte scriu pe o foaie ce vreau si la sfarsitul carti jos este ceva biletel unde trebuie sa scrii numele si bagi in plic si trimiti unde scre (p l inceput sau sfarsit) La origlame nu stiu

| oompaloompa a răspuns:

Eu cumpar produsele de la Avon si Oriflame de la niste colege care sunt reprezentante.

| JBieber a răspuns:

Mai des cumpar de la Avon pentru ca-mi este mai aproape pentru ca la fiecare colt gasesti cate un reprezentant, dar dupa parerea mea oriflameul are o calitate mult mai buna si rezista mai mult, arata altfel

| shSteuu a răspuns:

Avon`. :]. sunt reprezentant. si Oriflamee. ambelee. :*

| Medeea_7972 a răspuns:

Buna,
Daca esti interesata de produse Avon, dar mai ales Oriflame, am mai multe produse de vanzare noi noute la preturi mai mici decat cele de catalog, ex. Giordani Gold- 35 lei( pret intreg catalog 75 lei). Daca esti interesata, scrie- mi te rog o adresa de mail la care sa iti trimit o lista a lor si alte detalii legate de transport si plata sau spune- mi ce anume te-ar interesa si eu daca am acele produse pe stoc, iti spun un pret pentru ele.
Mersi!