| Ionela_7274 a întrebat:

Buna TPU sad. De vreo 5 luni thinking mi-au aparut puncte negre pe nas sad si il am si uleios (nasul). Fruntea nu o amwinking deci n-am tenul gras, zic eu thinking Ce-mi recomandati? big grin Fundawinking.

6 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Iti recomand masca exfolianta alcatuita din tarate de grau, miere si zeama de lamaie, cu care sa te speli saptamanal. Arunca o privire si aici: http://www.divahair.ro/frumusete/cosmetica. Ai grija de tine.

| cosmina05 a răspuns:

Infuzie cu ceai de musetel

| Ionela_7274 explică:

Si eu as vrea Tweety :* crede-ma. Oricum nu se cunoastehee hee) doar daca pui mana :*

| MissWow234 a răspuns:

Cel mai bun mie mi se pare Zyneritu-ul, e putin cam scump dar merita!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spala-te des pe fata cu apa calad si sapun. Oricum al orice medic te-ai duce iti va da o crema si un fel de ulei. ma rog. momentan nu imi amintesc numele, dar oricum este ceva specific varsteibatting eyelashesDar poti incerca si masti de fata cu anumite fructe (banane etc.) sau ceaiuri de musatelwinking Sper sa scapi pana la urma de punctele negre big grin

| emilia a răspuns:

Du-te la farmacie si procura-ti o lotiune pentru cosuri, puncte negre (Clean & Clear ).
La mine a dat rezultate.
Nu costa foarte scump si e eficace.
Mult succes!