| artistu55 a întrebat:

De vreo aproximativ 3 luni ma rad la o saptamana pe gat si pe fata, la perciuni dar si mustata, dar inainte foarte rar faceam asta, odata la 2-3 saptamani, ca nu se observa(asta din mai). Totusi vad ca eu chiar daca ma barbieresc la 1 saptamana a inceput sa imi creasca din ce in ce mai repede.A doua zi deja incepe sa se observe putin, iar din a treia zi chiar incepe sa se vada.Sa incep sa ma barbieresc mai des? Multumesc pentru raspunsuri! P.S. am aproape 16 ani, in ianuarie fac 16, pe 2!

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Te dezvolti! Pe la 18, 19 ani te vei barbieri in fiecare zi!

| TuRneR01 a răspuns:

Te-ai dezvoltat brusc, stai linistit cand vei creste 18-20 ani te vei rade si m-ai deslaughing Nu-ti fa griji radete de cate ori e nevoie doar n-ai ce face (decat daca nu vrei sa stai cu barba ce-a ce e destul de nasol )... iti urez succeessss (fundita?)