| artistu55 a întrebat:

De vreo aproximativ 3 luni ma rad la o saptamana pe gat si pe fata, la perciuni dar si mustata, dar inainte foarte rar faceam asta, odata la 2-3 saptamani, ca nu se observa(asta din mai). Totusi vad ca eu chiar daca ma barbieresc la 1 saptamana a inceput sa imi creasca din ce in ce mai repede.A doua zi deja incepe sa se observe putin, iar din a treia zi chiar incepe sa se vada.Sa incep sa ma barbieresc mai des? Multumesc pentru raspunsuri! P.S. am aproape 16 ani, in ianuarie fac 16, pe 2.

2 răspunsuri:
| DODO2111111 a răspuns:

Buna...si eu sunt pe 2 ianlaughing)coincidentabig grin si fac 14.
Daca te ai mai ras... de aceea iti creste parul, pentru ca te razi cam des..si la varsta ta nu mas plange e logic sa ti creasa mustata!

| Kosmin19 a răspuns (pentru DODO2111111):

Limba romana. te bate rau laughing