| anonim_4396 a întrebat:

Deci maine seara la 18:00 am o activitate festiva la scoala.Invatatoarea a spus ca sa ne imbracam in tinuta festiva,dar nu prea indecenta, stiti voi, cum ar fi fuste scurte etc.Eu am ales o rochie rosie, cam pana la genunchi pe o parte, cu o curea neagra. Tinuta vi se pare decenta pentru un copil de 11 ani? Ar trebui sa-mi iau fusta rosie cu volane? ( https://www.facebook.com/....../photo.php ) si cu un tricou roz tipator?
Cum ar trebui sa-mi fac parul, avand in vedere ca e de marime medie, saten cu suvite roscate?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea cred ca ar fi potrivita. Mai bine iti iei o rochita intreaga, dar nu culoare de asta tipatoare. laughing big grin. Parul ai putea sa il ondulezi putin sau sa iti prinzi doar suvitele din fata cu o agrafa la spate. Bafta happy!

| Andra124 a răspuns:

Pentru o activitate școlară ar trebui sa va prezentați în uniforme...acum nu știu ce faceți...tu decizi ce porți

| Rocsule a răspuns:

Roz tipator? Nu pare prea potrivit. Mai bine optezi pentru rochita si balerini in picioare. Cat despre par incearca o impletitura, coc lejer, sau niste bucle