| DeepEyesClaudia a întrebat:

Dimineata cand ma trezesc am ochii mici de somn si, desi ma spal pe fata si pe ochi si ma dau cu fond de ten, raman la fel timp de o ora-doua. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Eu folosesc o crema de la avon, planet spa cu ceai alb pentru in jurul ochiilor

e foarte racoritoare si foarte buna, nu e nici scumpa
incearca!

2 răspunsuri:
| DeepEyesClaudia explică:

Da, da, noroc ca dupa ce beau prima cana nu mai am nevoie de nimic in urmatoarele dimineti laughing

| yasser25 a răspuns:

O cana de verde de paris, dimineata pe stomacul gol face minuni!