| SwettyCat a întrebat:

Buna TPU...dupa ce imi dau cu pudra imi raman niste coji.De ce ? cum sa le indepartez? ofer funda1!

5 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Probabil ai fata uscata sau iti trebuie o baza de machiaj.Da-te cu o crema inainte pentru ca tenul tau sa fie hidratat sau alege o pudra minerala:*happy

| pinkflower a răspuns:

Pudra cu care te dai este foarte iritanta pentru un tip de piele ca si a ta. Poate contine substante care irita pielea si mai daca pielea ta e foarte sensibila.Schimba-ti pudra, cumparati alta de o firma mai buna si cat mai scumpa deoarece cele mai scumpe sunt cele mai bune.

P.S Inainte sa te dai cu pudra curatati fata in asa fel in cat pudra sa fie aplicata pe piela curata si sa nu intre in contact cu alte substante de pe fata ta.
Bafta!:*

Răspuns utilizator avertizat