| claudiu1925 a întrebat:

Dupa cum stiti incepe scoala si la liceul care merg au o uniforma destul de clasica ( care nu-mi place) as vrea sa stiu ce accesori sa folosesc... Ps uniforma e din blugi si camasa alba/tricou alb. Sau macar cu ce as putea inlocui camasa aia urata cu cv mai frumos... nu stiu, vreau multe idei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca blugii poti sa tii alegi tu deci poti alege ceva cool, cu niste tenesi si iti cumperi camasi pe corp ca sa arate bine. Tricourile albe ce au? Toamna si iarna poti sa-ti pui cardigane sau plovere peste camasa. Sau poate iarna va lasa fara camasa, cu plovere albe.

http://www.bershka.com/......5c250.html

http://www.bershka.com/......4c712.html

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si daca schimbi ceva la uniforma ce ai rezolvat? Nu te lasa sa intri in scoala.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa nu ai idei. Daca-i uniforma trebuie sa fie la fel.

| Ruxandra15 a răspuns:

Am vrea noi sa putem merge in blugi. Ce sa mai zicem cand trebuie sa purtam pantaloni pana in gat, sacou negru vara? Si nu ne plangem ca voi care aveti voie cu tricou. Euy vara trebuie sa stau cu camasa pana in gat, papion, si sacou negru +pantaloni de stofa negri. Daca nu o respectam acasa cu noi. Cine te-a pus sa te inscrii la acel liceu? Nu cred ca este singurul. Macar iarna cred ca ai voie cu plover pe cand noi trebuie sa mergem in camasa si inghetam de frig maiales ca cei mai multi plecam la 6 jumate pentru a ajunge la 7 jumate

| claudiu1925 explică (pentru Ruxandra15):

Nu stiu daca tu ai citit intrebarea dar raspunsul tau n-are nici o legatura cu intrebare+ ca mie nu-mi pasa cum e cu tine ok? Daca aveam chef de poveati ma duceam la biblioteca...

| KilluaZoldyck a răspuns:

Mda ce mai uniforma blugi si camasa alba, noi aia care mergem la costum zilnic ce ar trebui sa facem atunci?

| claudiu1925 explică (pentru KilluaZoldyck):

Nu vreau sa diu rau dar mie nu imi pasa cum esti imbracat la scoala... Daca va obliga sa va imbracati ca clowni nu-i problema mea

| KilluaZoldyck a răspuns (pentru claudiu1925):

"ca clowni"? Asta e parearea ta despre uniforme?

| claudiu1925 explică (pentru KilluaZoldyck):

Ceva de genu happy