| IonelaDY a întrebat:

Bună TPU, eu sunt un pic mai slăbuţă, dar nu am forme prea mari, am sâni mici şi nici fundul nu îmi e prea bombat, întrebarea mea este ce aş putea face să am sâni puţin mai mari şi fundul puţin mai bombat? Ce exerciţii ar trebui să fac?

Răspuns Câştigător
| SugarSkull a răspuns:

Nu stiu daca te incalzeste cu ceva dar mie imi plac fetele cu fizic asemanator ca al tau [nu te incalzeste asta fiindca si eu sunt fatalaughing].
In alta ordine de idei, serios iti spun. Chiar ai nevoie de chestii mari?

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Mai bine treci si invata, lasa curul si tatele, ca ai timp si pentru asta!

| didu73 a răspuns:

Lasa tu treba asta. mai bine apucate de invatat,,,, dar dca vrei neaparat sa stii uite niste trucuri (le-am citit de pe o pagina de facebook) pune-ti cate o batista in fiecare buzunar de la spate sau cumparati niste blugi cu push-up iar pentru sani cumpara-ti sutien cu bureti sau cu gel dar cel mai bine apuca-te de invatat ca ai timp destul sa te dezvolti

| τττ a răspuns:

Buna,draga Ionela.Nu ai ce face, fiecare se dezvolta in felul lui.Eu sunt in a 7 -a si colegele mele sunt foarte dezvoltate, si eu sunt dar nu chiar ca ele laughing Fiecare corp se dezvolta, trebuie sa ai nevoie de rabdare. Fetele se dezvolta pana la 18-19 ani.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Eu zic sa-ti vezi de invatat, de ceva in folosul tau.Aspectul acesta este cel mai important, de care ar trebui sa tii cont tu.

| cory98 a răspuns:

Sa astepti ( nu ai ce sa faci ) cu timpulo sa te dezvolti :*