| anonim_4396 a întrebat:

Ce metode exista sa iti creasca parul mai repede? Care este cel mai bun sampon pentru par? ce sa fac sanu mai fie parul asa gras. [bufant.]? Mersi! :*
Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Http://sanatate.acasa.ro/......i-856.html

Iar daca ai parul gras [ sau sau uscat, ca al meu ] poti folosi samponul Head&Shoulders [ neaparat cu Balsam, asa vei avea parul matasos :D ] este bun, si eficient in potriva matretii.
La fel de bun este si Syoss, ofera o stralucire parului :D. Eu zic sa alegi din astea 2, nu ca nu ar mai fi sampoane bune in lume...dar eu pe astea le-am incercat :D.
Mult Succes!

| Anonima999 a răspuns (pentru TraficDeMentosane):

Multumesc happy

| TraficDeMentosane a răspuns (pentru Anonima999):

Nu ai pentru ce happy!

3 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Tot Head& Shoulder e mai bun >:)!