| Lia09 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre epilatul cu ceara pe maini?

9 răspunsuri:
| rousz a răspuns:

Buna! e dureros

| Lia09 explică (pentru rousz):

Imi inchipui ca e dureros, dar as vrea sa stiu macar daca se merita sa indur sau nu!

| rousz a răspuns (pentru Lia09):

Da se merita. oricum e mai bine decat cu epilatorulwinking

| MauiStatue a răspuns:

Dureros, dar se merita.

| Lia09 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| helen45132 a răspuns:

Salut! De funcționat funcționează însă doare rău de tot.Și epilatorul ajută, însă dacă ești bogată poți să îți faci epilare definitivă, dacă nu, mai bine epilatorul căci aceasta definitivă îți usucă buzunarele.O consultare de asta costă 50 lei, iar așa, dacă vrei să te epileze complet peste tot ar costa vreo 4000-5000 lei și trebuie să pleci de patru ori la așa ceva, așa că nu încerca mai bine.Succeswinking

| Lia09 explică (pentru helen45132):

Cat de dureroasa este epilarea definitiva sau nu stii?

| helen45132 a răspuns (pentru Lia09):

Sincer,nu doare, cred, pentru că e laser, multă baftă!

| paulika_5537 a răspuns:

Dureros...