| Ccosminaa a întrebat:

Buna TPU FUNDITAAA Cine a folosit capsula de slabit si ce rezultae a avut? e buna pentru slabit? mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Cea cu tomate, dupa ce o folosesti un timp i-ti da starea ca de la droguri si cazi in depresie pentru ca ajungi sa nu mai mananci nimic si sa visezi cu chii deschisi in timp ce vb cineva cu tine.

| Laura927 a răspuns:

Eu am folosit XLS nu știu dacă in România sunt dar sunt ft bune am slăbit 5 kg ft ușor in 2 saptamâni, puteam sa slăbesc mai mult dar nu am vrut.
Se transforma ca niște balonase mici in stomac ce iti dau senzatia ca esti sătulă si așa nu mai vrei sa mănânci + ca au zaharul necesar nici dulciuri nu iti vine sa mănânci.
Sunt scumpe cam 150 lei dar dacă vrei ceva mai ieftin si bun încearcă Pastilele de anghinare, crede-m-a funcționează o sa fii uimita dar trebuie sa ai grija ce mănânci astea nu se umfla in stomac funcționează diferit.
Bafta

| lalaballet a răspuns:

Nu,nu e buna! o sa incepi sa ai dureri de stomac dupa ce vei slabi 100 de grame dar te ingrasi la loc si practic te alegi doar cu regrete imense