| luciana200972 a întrebat:

A folosit cineva "Capsula de slabit"? m-ar interesa cat a-ti slabit, cat timp a-ti luat si cum v-ati simtit in timpul tratamentului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Mama mea o ia si a slabit 10 kg intr-o luna si jumatate. Ea a inceput s-o ia pentru ca avea probleme mari cu greutatea.Sunt sigura ca tu poti sa gasesti si alte metode prin care sa slabesti.Eu nu ti-o recomand, poate sa-ti faca rau.

3 răspunsuri:
| luciana200972 explică:

Iti pot spune 100% sigur ca se vinde in toate marile farmacii din bucuresti, ce este mai grav, se vinde minorilor si fara reteta, este la liber si costa 26 lei folia de 6 pastile

| MihaelaDart a răspuns:

Mama a folosit si dupa anumita perioada chiar daca slabise mult, i s-a facut rau de la inima, medicul i-a interzis astfel de pastile pentru slabit din cauza continutului lor ce facea rau.

| Goofy77 a răspuns:

Aceasta pastila a fost retrasa de pe piata deoarece continea o doza de amfetamina ceea ce nu prea este recomandat